logo-mobile
هک تلگرام

منو

ورود ثبت نام

نحوه خرید

اپ گستر/آموزش نحوه خرید

1 - انتخاب محصول

ابتدا از صفحه اصلی فروشگاه یک محصول را از سربرگ جدیدترین‌ها، پربازدیدترین‌ها یا محبوب ترین برنامه ها با لمس/ کلیک بر روی آن انتخاب کنید.

2 - جزییات محصول

در ادامه پس از مشاهده و مطالعه دقیق جزئیات ، توضیحات و مشاهده تصاویر محصول مورد نظر با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در سمت راست صفحه بر روی گزینه "پرداخت و دانلود" لمس/کلیک کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات درخواست شده در این بخش صرفا به جهت ارائه خدمات و پشتیبانی بهتر به خریداران گرامی می‌باشد.

3 - پرداخت

بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز در فرم و انتخاب گزینه "پرداخت و دانلود " بطور خودکار و مستقیم به درگاه پرداخت اینترنتی بانکی منتقل می‌شوید که در این بخش می‌بایست اطلاعات کارت بانکی خود را جهت پرداخت هزینه هر محصول وارد کنید.

4 - تایید پرداخت

پس از بررسی اطلاعات در صفحه درگاه بانکی با لمس/کلیک بر روی گزینه "تکمیل خرید" خرید خود را تکمیل کنید که در این‌صورت مستقیم به وبسایت اپ گستر بازگشت داده می‌شوید. توجه داشته باشید در صورتی که گزینه "تکمیل خرید" را انتخاب نکرده باشید خرید بصورت کامل انجام نمی‌شود.

5 - دانلود فایل

در نهایت پس از بازگشت به وبسایت لینک دانلود محصول مورد نظر نمایش داده می‌شود که می‌توانید با انتخاب آن، محصول خریداری شده را دریافت کنید. توجه داشته بشاید که لینک های دانلود پس از مدت زمان مشخصی منقضی می‌شوند بنابراین پیشنهاد می‌شود پس از خریداری محصول آن را دریافت کنید.

دانلود فوری

پس از انتخاب محصول مورد نظر در کمتر از 2 دقیقه فایل خود را خریداری کرده و با بالاترین سرعت ممکن شروع به دانلود کنید !

دانلود از طریق ایمیل

در صورتی که نتوانستید فایل خریداری شده را دانلود نمایید. با گزارش مشکل و ارائه کد رهگیری فایل به ایمیل شما ارسال خواهد شد !

پشتیبانی مستمر

پشتیبانان ما همواره منتظر دریافت پیام های شما هستند. با پشتیبانان ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید !